Ευρωπαϊκές ετικέτες ποιότητας

Ευρωπαϊκές ετικέτες ποιότητας

Στις 15 Ιανουαρίου ήρθε το μήνυμα ότι και στα δύο έργα eTwinning που συμμετείχαμε με τους μαθητές της ΣΤ τάξης τη σχολική χρονιά 2022-23 πήραμε και την ευρωπαϊκή ετικέτα ποιότητας για τα έργα «Our schools beutifull sunstainable together»  και «Fight for your rights». Τα τεχνικά προβλήματα δυστυχώς λύθηκαν μονομερώς .

Η Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας αξιολογεί το έργο όλων των εκπαιδευτικών και των μαθητών που συμμετέχουν σε ένα έργο eTwinning. Τα έργα στα οποία απονέμεται η Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας είναι εκείνα με την υψηλότερη κατάταξη μεταξύ εκείνων που έλαβαν την Εθνική Ετικέτα Ποιότητας. Τα έργα αυτά παρουσιάζουν παραδείγματα επιτυχημένης ευρωπαϊκής συνεργασίας.

Συγχαρητήρια στους μαθητές και στους εταίρους μας για την υπέροχη συνεργασία !!!

Thank you eTwinning!